Filomuzda bulunan araçları ister şoförlü, istersenizde şoförsüz olarak kiralama avantajını size sunmaktan gurur duyarız. Araçlarımızın bütün bakımları tam ve bütün gerekli evrakları tamdır. İç mekanlarında sizi özel hissettirecek birçok dokunuş bulunan lüks araç filomuz ve deneyimli çalışanlarımızla hizmetinizdeyiz. Vip Minibüs kiralama ve Araç Kiralama'daki engin deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız. Araçlarımız hakkında ve filomuzda bulunan diğer araçlar hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Mercedes-Benz Vito

Yeni Vito Tourer seyahatlerinizi daha keyifli hale getiren birçok işlevle size yardımcı olur. Örneğin elektro-mekanik hıza duyarlı kremayerli direksiyon sistemi ile hızınıza bağlı olarak direksiyon hidroliğinin güç seviyesini ayarlar. Bu sayede park ederken, manevra kabiliyetinizi artıran daha yumuşak bir direksiyona sahip olursunuz.


Volkswagen  Caravelle

Caravelle’in kapısından girdiğiniz anda kendinizi konforlu, kaliteli ve çok şık bir dünyanın içinde bulacaksınız. Caravelle’in direksiyonuna geçmek ise bambaşka bir zevk. Siz büyük bir gücü kolayca kontrol etmenin keyfini yaşarken, Caravelle teknolojinin getirdiği tüm konforu size sunacak.


Mercedes-Benz  Sprinter

Standart direksiyon simiti, boyut ve açılarıyla bireysel ihtiyaçlara harika uyum sağlar. Ergonomik yapısı ile oturma pozisyonuna göre sürücünün uzun yolculuklarda daha rahat yola hakimiyet kazanmasını sağlar.


GMC  Savana

Savana Yolcu minibüsü kadar herhangi bir mürettebat için olan oturma ve kargo esneklik ile yapılandırma seçenekleri uzlaşmacı sunuyor. Ek dönüşüm ve oturma seçenekleri daha fazla esneklik sunuyor.