Binek Araçlar

Filomuzda bulunan araçları ister şoförlü, istersenizde şoförsüz olarak kiralama avantajını size sunmaktan gurur duyarız. Araçlarımızın bütün bakımları tam ve bütün gerekli evrakları tamdır. İç mekanlarında sizi özel hissettirecek birçok dokunuş bulunan lüks araç filomuz ve deneyimli çalışanlarımızla hizmetinizdeyiz. Vip Minibüs kiralama ve Araç Kiralama'daki engin deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız. Araçlarımız hakkında ve filomuzda bulunan diğer araçlar hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Renault Clio

Renault SYMBOL’ün beş yolcu koltuğunun her santimetrekaresi size üstün bir konfor sunuyor. Ailenin ihtiyaçları günden güne sürekli değiştiğinden (iş, okul, etkinlikler, tatil), Symbol, iç hacminin en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak için, 1/3 – 2/3 şeklinde bir modülerlik sunan ve sırt dayanağı katlanabilen bir arka koltuk sırası sunuyor. Böylece, kategorisinin en iyisi olan bagaj hacmi, koltuklar katlandığında 510 dm3’ten 1257 dm3’e çıkabiliyor. Günün ihtiyaçlarına göre adapte olmayı da bilen şık bir sedandan daha pratik bir şey olamaz.


Renault Fluence

Onun önce bakışlarını fark edersiniz; hem keskin, hem de göz alıcı... Aracın yeni ön tasarımı, Renault FLUENCE kimliğinin gerçek imzası. Ardından, hemen hatları gözünüze çarpar, estetik tasarımıyla ilham verir, arzu uyandırır. Aslında onu tanımlamaya sadece bir kelime yeter; özgün.


Fiat  Linea

İtalyan çizgileriyle şekillenen yeni Linea, şık görünümüyle tüm aileyi daha ilk görüşte etkileyecek. Yenilenen ön ve arka tamponları, şıklığını tamamlayan krom ayrıntılarıyla yeni Linea tüm bakışları üzerinde topluyor.


Hyundai  i20

Sınıfında ayrışan genişlikte bir iç hacimle ve tüm yolcularınızın rahatını düşünen üstün bir konfor anlayışıyla karşılaşmaya hazır mısın? Hyundai i20 seni önce şaşırtacak, sonra kendine bağlayacak. Onu kullandığın her an, unutulmaz olacak.