Vip Araç Kiralama

vip-arac-kiralama

Günümüzde toplu taşıma araçlarında yaşanan çeşmekeş’i yaşamak istemeyen çoğu birey taksi kullanmakta. Bir araştırmaya göre taksi kullanıcıları mesafe farklılığına göre İstanbul gibi büyük metropollerde ortalama 30TL ila 120TL arası bir bedel ödemekte. Bu durum firmaların ve bireylerin vip araç kiralama hizmetine yönelmelerine etki etmekte. Zaman kavramı şimdilerde çok önemli bir hal aldı, özellikle içinde bulunduğumuz yüzyıl içerisinde geçen her dakikanın maddi ve manevi kayıplara yol açtığını göz önünde bulundurursak artık daha hızlı yaşamın gereksinimi çok önemli. Biz belki zamanı durduramayız ama sizlerin istedikleri yere daha hızlı ulaşmasını araçlarımız ve şoförlerimizle sağlayabiliriz.

Şimdilerde sunduğumuz bu hizmet şoförlü ve şoförsüz olarak iki ana kol’a ayrılmış durumda. İster deneyimli personelimiz eşliğinde sizleri istediğiniz yere ulaştırıyor istersenizde size araç temin edip kendiniz istediğiniz yere seyehat etme kolaylığına erişiyorsunuz. Neden bu hizmeti almalıyım’ı düşünen kullanıcılarada şu yanıtı verebiliriz. Bakım ücreti, Senelik vergi, Muayene gibi dertleriniz olmuyor. Üstelik kestiğimiz faturalarıda gider olarak gösterme şansına sahipsiniz, buda demek oluyorki her türlü karlı bir hizmet sunuluyor.

Eğer sizde bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken tek şey sitemizde bulunan araç filosu menüsünden vip minibüs yada binek araçlar sekmesinden istediğiniz aracı seçip bizlere ulaşmak. Bize ulaşmak ise daha kolay ister telefon numaralarımız, isterseniz anasayfamızda bulunan araç “Hızlı Araç Formu”muz hizmetinizde.